Accenture Training Labs o tematyce "Change Management"

Chcesz dowiedzieć się jak zarządzać zmianą w firmie? Weź udział w Accenture Training Labs - webinarze o tematyce "Change Management".

CO? - Accenture Training Labs o tematyce "Change Management"
KIEDY? – 25 kwietnia 2024 r., o godz. 18.00
GDZIE? - online

Accenture Training Labs to bogata oferta webinarów poświęconych umiejętnościom miękkim, tematyce rekrutacji i konkretnym technologiom. Podczas warsztatów uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, zapoznać się z przykładami z życia wziętymi i dowiedzieć się więcej o nowych trendach biznesowych.

25 kwietnia 2024 r. odbędzie się Accenture Training Labs o tematyce "Change Management".

Podczas szkolenia poruszony zostanie temat pracy w zespole zarządzającym zmianą w oparciu o doświadczenia firmy i rynek pracy, jak przewidywać przeszkody, mobilizować interesariuszy i wykorzystywać zmiany jako szansę na rozwój.

Accenture to globalny lider w dziedzinie konsultingu, technologii i transformacji biznesowej.

Szczegóły oraz zapisy znajdują się na stronie.