Accenture Java Academy - dla osób z Ukrainy

Rozpocznij swoją podróż w IT. Daj sobie szansę na nową ścieżkę zawodową i dołącz do specjalnej edycji Accenture Java Academy. Naucz się najpopularniejszego języka programowania, zdobądź umiejętności, których poszukują pracodawcy i stabilną pracę w przyszłościowej branży. Dołącz do firmy niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w branży IT, czy chcesz rozpocząć nową ścieżkę kariery. I nie martw się! Będziesz miał wsparcie na każdym etapie zdobywania nowych kompetencji.

CO? - Accenture Java Academy

O INICJATYWIE
Ta edycja Akademii powstaje z myślą o wsparciu osób, które musiały uciekać przed wojną i często nie mają łatwego dostępu do rozwoju kariery w nowym, obcym kraju. Do udziału w tym projekcie organizator zaprasza szczególnie te osoby, które przyjechały do Polski z powodu wojny na Ukrainie.

Co obejmuje Accenture Java Academy?

• 90 godzin intensywnego kursu prowadzonego przez doświadczonych ekspertów IT.
  • Sprzęt komputerowy. Firma zapewnia wszystko, czego potrzebuje uczestnik do efektywnej nauki kodowania.
  • Stypendium. Kurs jest w 100% płatny – uczestnik nie pokrywa żadnych kosztów. Otrzyma wynagrodzenie za okres szkolenia.
  • Staż w Accenture dla najlepszych studentów.

Ważne - kurs odbędzie się w biurze Accenture w Katowicach Silesia Bussines Park, ul. Chorzowska 148 budynek C.

Accenture to przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem biznesowym, dostarczające usługi w obszarach strategy & consulting (doradztwo biznesowe i strategiczne), interactive (strategie medialne i marketingowe), technology (doradztwo technologiczne, chmurowe i cyberbezpieczeństwo) i operations (transformacje istniejących modelów biznesowych).

Organizator zaprasza wszystkie kobiety, szczególnie te, które przebywają w Polsce z powodu wojny na Ukrainie, które:

• znają język angielski co najmniej na poziomie B1,
  • posiadają podstawową umiejętność obsługi komputera.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.