ABC Przedsiębiorczości w pigułce

Jesteś studentem? Chcesz założyć własną firmę? Masz pomysł na biznes? Nie wiesz jak to zrobić? Zamek Cieszyn powraca z cyklem szkoleń „ABC Przedsiębiorczości”! Spotkaj się z ekspertami i zdobądź informacje z zakresu prawa, księgowości i podatków.

CO? - Cykl szkoleń ABC Przedsiębiorczości w pigułce
GDZIE? - Online
KIEDY? - 23-25 lutego 2021 r.

Zamek Cieszyn już od 16 lat organizuje cykl szkoleń pod nazwą „ABC Przedsiębiorczości”, który kieruje zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować. Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych przedsiębiorców do założenia i prowadzenia własnej firmy. Wykłady oraz konsultacje prowadzą m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, a także doradca podatkowy i aktywni przedsiębiorcy. Uczestnicy szkolenia otrzymają zestaw niezbędnych informacji z zakresu prawa, księgowości, podatków, zdobywają wiedzę na temat źródeł wsparcia finansowego oraz niefinansowego. Ponadto mają szansę dowiedzieć się jak wykreować pomysł na biznes, jak go komunikować i jak dobrze zaprojektować usługę w firmie.

Dla studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować.

Rekrutacja trwa do 19 lutego 2021 r. do godz. 15.00. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: kkruszy@zamekcieszyn.pl.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)