4 Kroki do Mistrzostwa w Coachingu

Data wydarzenia:
15 Maj, 2014 - 20:00 - 21:00

Instytut Coachingu i Mentoringu zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pt. "4 Kroki do Mistrzostwa w Coachingu", które odbędzie się 15 maja 2014 r. w godzinach 20:00-21:00.

Szkolenie będzie mieć charakter merytoryczny. Podczas godzinniego spotkania przedstawiciele Instytutu Coachingu i Mentoringu omówią filozofię, podejście oraz strategie, dzięki którym od blisko dekady skutecznie pomagają ludziom tworzyć prawdziwe i trwałe zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Dodatkowo, odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania dotyczące rozpoczynania oraz rozwoju swojej kariery w zawodzie Coacha.

Szkolenie odbędzie się w formie on-line na żywo, więc będzie można wziąć w nim udział w komfortowych warunkach - w dowolnym miejscu z dostępem do komputera i Internetu: w domu, w biurze, czy nawet w kawiarni.

Szczegóły darmowego webinaru:
Tytuł: 4 Kroki do Mistrzostwa w Coachingu.
Data: Czwartek 15.05.2014 r.
Godzina: 20.00 – 21.00
Kto prowadzi: Przemysław Walter - Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.

Aby wziąć udział w webinarze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Z powodu ograniczonych wolnych linii w szkoleniu będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba osób. Dlatego, by zapewnić sobie udział w szkoleniu najlepiej zalogować się do Wirtualnej Sali szkoleniowej w czwartek 15.05.2014 r. już o godzinie 19.50.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)