10. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz prawo i zastanawiasz się jakie możliwości zawodowe stoją przed Tobą? Weź udział w Prawniczych Targach Praktyk i Pracy, które odbędą się 11 maja 2022 r. w Elektrowni Powiśle w Warszawie.

 

 

 


CO? - 10. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy
KIEDY? – 11 maja 2022 r., w godz. 10.00 – 17.00
GDZIE? – Elektrownia Powiśle, Warszawa


O WYDARZENIU
11 maja 2022 roku w godz. 10.00 – 17.00 w Elektrowni Powiśle odbędą się 10. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. To największe tego typu wydarzenie organizowane w Polsce.

Celem wydarzenia jest, aby kandydaci zdobyli praktyczne umiejętności, a także otrzymali informacje przydatne do budowania wizerunku marki własnej. W związku z tym podczas Targów będą zorganizowane punkty konsultacji CV oraz profilu Linkedin prowadzone przez branżowych rekruterów. Kandydaci będą mogli dowiedzieć się, czy ich CV jest profesjonalne, co zmienić w CV, jak zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak powinno np. wyglądać zdjęcie zamieszczone w życiorysie.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganymi kwalifikacjami oraz kompetencjami, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Wśród wystawców znajdą się: prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, czołowe firmy związane z branżą prawną, które mają w swoim portfolio do zaoferowania oferty praktyk, staży oraz pracy,  m.in. Allen&Overy, CMS, Linklaters, Dentons, DLA Piper, Baker McKenzie, DWF, Bird&Bird, Norton Rose Fulbright, Penteris, EY, PWC, Wolf Theiss, Eversheds Sutherland, Deloitte Legal, Garrigues, Cifford Chance, Rymarz Zdort, Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, DZP, Wardyński i Wspólnicy, Gessel, JDP Drapała & Partners, SKJB, B2RLaw, Brysiewicz Bokina Sakławski i Partnerzy, Argon Legal, SPCG, GWW, MDDP, Osborne Clarke, Paczuski Taudul, Olesiński &Wspólnicy, SSW,  ELSA Warszawa, OIRP, Transkrypt, BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory.


SPOSÓB APLIKACJI
Informacje o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu znajdują się na stronie.  

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego