10 edycja Programu Upskill

Wznieś się na wyżyny wiedzy! Ruszyły zapisy do 10 edycji Programu UPskill organizowanego przez PwC Service Delivery Center. Zdobywaj cenną wiedzę podatkową, zgarniaj UPbonusy na każdym spotkaniu, aktywnie uczestnicz w warsztatach i wygraj 5000 zł oraz propozycję współpracy z Centrum!

CO? - 10 edycja Programu Upskill
APLIKACJA DO: 19 listopada 2023 r.

UPskill to autorski program edukacyjny organizowany przez PwC Service Delivery Center. Dedykowany jest studentom i studentkom wszystkich lat i kierunków, chcącym poszerzać wiedzę z zakresu podatków. Warsztaty odbywają się w formule zdalnej.

Udział w Programie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zyskania umiejętności cenionych na rynku pracy oraz poznania ekspertów z branży podatkowej. Na uczestników czekają certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności, a dla najaktywniejszych propozycje współpracy z PwC Service Delivery Center. Każde warsztaty to także szansa na zdobycie nagrody wysokich lotów, m.in. lotu balonem czy lotu w tunelu aerodynamicznym. Najlepszy uczestnik całego Programu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5.000 zł.

Harmonogram warsztatów:

• 21 listopada 2023 r. | CIT w transakcjach międzynarodowych
  • 23 listopada 2023 r. | Jak odzyskać VAT zapłacony przez przedsiębiorcę w innym kraju Unii Europejskiej?
  • 28 listopada 2023 r. | Ordnung muss sein - jak nie zagubić się w niemieckich dokumentach podatkowych?
  • 05 grudnia 2023 r. | Jak skutecznie udowodnić słuszność ceny transferowej?

Więcej na stronie.

PWC SDC jest jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Jako część globalnej sieci centrów serwisowych świadczy usługi na rzecz spółek PwC na całym świecie.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Zapisy trwają do 19 listopada 2023, do godz. 23:59. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do cyklu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)