Zostań wolontariuszem w Programie "SZANSA" dla dzieci i młodzieży

Zostań wolontariuszem w ramach Programu Profilaktycznego Przeciwdziałania Niedostosowaniu Społecznemu Dzieci i Młodzieży „SZANSA” i pomóż dzieciom z Szopienic.

Stowarzyszenie Mocni Razem przy współpracy z MOPS w Katowicach (Centrum Aktywności Lokalnej w Szopienicach) poszukuje wolontariuszy do indywidualnej pomocy w nauce dzieciom oraz młodzieży z Szopienic ze wszystkich przedmiotów szkolnych.

Jeśli masz 2 godziny czasu w tygodniu wykorzystaj go do pomocy dzieciakom i młodzieży, przyłącz się do programu realizowanego od ponad 12 lat w Szopienicach!

W celu umówienia się na rozmowę napisz: tpps10szansa@interia.pl lub zadzwoń nr tel.: 697 – 086 – 533 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00).

Organizatorzy zapewniają wsparcie merytoryczne, możliwość uczestniczenia w szkoleniach, stały kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Więcej informacji na stronie www.mocnirazem.org.