Working in Science Internship Program 2024

Interesujesz się przemysłem farmaceutycznym? Jak co roku firma AstraZeneca przeprowadza nabór do letniego programu stażowego – Working in Science Internship Program 2024. Aplikacje do udziału w programie można składać do 18 marca 2024 r.

CO? - Working in Science Internship Program 2024
APLIKACJA DO: 18 marca 2024 r.

O PROGRAMIE
Głównym celem Working in Science Internship Program jest zapewnienie uczestnikom możliwości doświadczenia specyfiki pracy w przemyśle farmaceutycznym. W trakcie programu stażyści będą zaangażowani w realizację projektów w różnych zespołach (np. R&D, Finanse, HR) i będą mogli skorzystać z bogatej oferty szkoleń.

Płatny staż rozpoczyna się 28 czerwca i trwa standardowo 3 miesiące.

Program skierowany jest do absolwentów i absolwentek oraz studentów i studentek ostatnich lat studiów uczelni wyższych.

AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. Globalne Centrum Badań Klinicznych jest jednym z największych w AstraZeneca, a także jednym z najważniejszych na świecie. Warszawski i krakowski oddział, w którym pracuje ponad 3000 pełnych pasji osób, jest odpowiedzialny za rozwój we wszystkich obszarach terapeutycznych i kluczowych programach klinicznych.

Aplikacje można składać do 18 marca 2024 r.

Więcej o dostępnych stażach.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i ról.