Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw

Uprzejmie informujemy,  że Biuro Karier wspólnie z Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przedłuża termin naboru studentów z kierunków prawa, psychologii, pedagogiki i socjologii, którzy w ramach wolontariatu podejmą działania na rzecz pomocy pokrzywdzonym w wyniku przestępstw, do 28 lutego 2011 roku. Nasza oferta skierowana jest do studentów, którzy ukończyli III rok studiów.

Studenci, którzy zadeklarują swój udział w wolontariacie wezmą udział w dwudniowym szkoleniu prowadzonym przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach z zakresu prawnych i psychologicznych aspektów pomocy ofiarom przestępstw. Zakres szczegółowej współpracy studenta z wybranymi instytucjami będzie ustalany indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres email: patrycja.kaczorowska@us.edu.pl.