VI edycja programu Ambasador Marki Grupy Azoty

Szukasz nowych wyzwań? Zostań Ambasadorem Marki Grupy Azoty na swojej uczelni!

CO? –  VI edycja programu Ambasador Marki Grupy Azoty
APLIKACJA DO: 31 października 2022 r.

O PROGRAMIE
Ambasadorzy to osoby, których zadaniem jest pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Grupy Azoty w obrębie krajowych uczelni wyższych. W trakcie trwania rocznej kadencji, zadaniem wybranych studentów i doktorantów będzie wspieranie Grupy Azoty w organizacji wydarzeń o charakterze promocyjno – informacyjnym, zaadresowanych do przedstawicieli środowiska akademickiego.

W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na:

• benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia,
  • możliwości zwiedzania zakładów,
  • udział w spotkaniach integracyjnych,
  • nawiązanie cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia.

Do zadań Ambasadorów należy: aktywna promocja marki Grupa Azoty, bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, zamieszczanie materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym – także w formule online, informowanie opiekuna o wydarzeniach organizowanych na uczelniach.

Program skierowany jest do młodych ludzi, którzy: nie boją się podjąć nowych wyzwań, są czynnymi użytkownikami mediów społecznościowych, wiążą swoją przyszłość zawodową z sektorem przemysłowym i chcą reprezentować największy polski koncern chemiczny na swojej uczelni. Zaproszenie do programu adresowane jest w szczególności do członków studenckich kół naukowych, samorządów i organizacji studenckich, a także do osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów.

Nabór do programu odbywa się na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie.

Na zgłoszenia organizator czeka do końca października 2022 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie