Stypendia i programy rozwojowe Santander

Data wydarzenia:
31 Październik, 2021 (Cały dzień) - 10 Styczeń, 2022 (Cały dzień)

Po raz kolejny Santander zaprasza do udziału w projektach rozwojowych! W jesiennej edycji można rozwinąć kompetencje cyfrowe, językowe, marketingowe, z zakresu ekonomii, bankowości i liderstwa. Znajdź program dla siebie i aplikuj już dziś.

CO? - Stypendia Santander #LifeLongLearning
APLIKACJA: w zależności od rodzaju stypendium

O PROGRAMIE
Program Stypendia Santander Universidades powstał celem wspierania świata akademickiego. Stypendia mają lepiej przygotować studentów do wejścia na rynek pracy i przeciwdziałać problemowi bezrobocia. Promowane są hasłem #LifeLongLearning i realizowane będą wyłącznie w formie on-line. Przewidziano stypendia w następujących dziedzinach:

• językowe,
  • marketing,
  • konferencja,
  • bankowość,
  • innowacyjne technologie,
  • kompetencje techniczne i menedżerskie.

Szczegółowy opis poszczególnych programów znajduje się w pliku.

Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.

Studentów, doktorantów i pracowników.

APLIKACJA
Szczegółówy terminarz każdego z programów znajduje się przy opisie programu oraz na stronie internetowej.