Staże w instytucjach kultury - Edycja Wiosenna 2011

Pokaż w kalendarzu: 
0

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Oferta staży skierowana jest do studentów III - V roku studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich oraz I - II roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunkach związanych z kulturą (np. historia, historia sztuki, kulturoznawstwo, animacja kultury, bibliotekoznawstwo, dziennikarstwo, etnologia, archeologia, architektura, teatrologia, muzykologia, sztuki plastyczne, kinematografia) oraz do studentów szkół podyplomowych w zakresie zarządzania i animacji kultury, także absolwentów wymienionych kierunków, którzy nie ukończyli 28 roku życia.

Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania kulturą.

Praktyki odbywać się będą w państwowych i samorządowych instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych oraz firmach prowadzących działalność związaną z obszarem kultury.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 lutego 2011 roku.

Termin odbywania staży w Edycji Wiosennej obejmuje okres od 21 marca do 30 czerwca 2011 r.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 10 marca 2011 r.

Regulamin programu stażowego, warunki rekrutacji stażystów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.kursnakulture.pl.

Szczegółowych informacji udziela także pani Irmina Recka - Wyżga, iwyzga@nck.pl,
tel. 22 2 100 117.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego