Program Visiting Associate

Pokaż w kalendarzu: 
0

Firma The Boston Consulting Group zaprasza do udziału w programie Visiting Associate.

Visiting Associate to program praktyk umożliwiający studentom różnych specjalizacji zapoznanie się z możliwościami kariery oferowanymi przez BCG. Praktykanci stają się pełnoprawnymi członkami zespołów projektowych i znajdują się pod opieką starszych stażem pracowników, co pozwala im w pełni przekonać się, na czym polega praca konsultanta w BCG.

Warszawskie biuro BCG oferuje program Visiting Associate najlepszym studentom czwartego i piątego roku studiów. Program ten adresowany jest do studentów wszystkich kierunków, którzy wykazują się ponadprzeciętnymi osiągnięciami akademickimi i pozaakademickimi. Przed najlepszymi praktykantami otwiera się możliwość stałego zatrudnienia w BCG po zakończeniu studiów.

Wszyscy stażyści pracują nad rzeczywistymi projektami naszych klientów i są odpowiedzialni za określoną część pracy. Biorą aktywny udział w spotkaniach zespołu projektowego BCG i współpracują z zespołem klienta, doświadczając na co dzień pracy zawodowego konsultanta.

Trwająca trzy miesiące praktyka daje możliwość sprawdzenia, czy dany praktykant dobrze sprawdza się w roli konsultanta, jemu zaś pozwala ocenić, czy odpowiada mu taka praca.
Program VA jest również świetnym sposobem na zapoznanie się z pracownikami BCG. Będąc częścią zespołów projektowych i uczestnicząc w firmowych imprezach, stażyści mają okazję poznać ludzi, z którymi będą być może kiedyś pracować na stałe.

Aby złożyć aplikację na program Visiting Associate, należy wypełnić formularz aplikacyjny online.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego