Program szkoleniowy Data Engineering firmy EPAM

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie najpopularniejszych technologii big data? Marzysz o nabyciu nowych umiejętności pod okiem eksperta? Jeśli tak, już teraz dołącz do bezpłatnego programu EPAM Polska, gdzie pogłębisz swoją wiedzę!

CO? - program szkoleniowy Data Engineering firmy EPAM

EPAM Systems Poland zaprasza studentów do udziału w bezpłatnym szkoleniu online Data Engineering Poland.

Bezpłatny program szkoleniowy Data Engineering to idealna opcja dla studentów posiadających podstawową wiedzę w zakresie Java lub Python.

Kurs przedstawia między innymi najpopularniejsze technologie big data, w tym Hadoop, NoSQL databases, Apache Spark, Apache Kafka.

EPAM jest liderem w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo‑Wschodniej. Na całym świecie EPAM tworzy ponad 61,300+ specjalistów, którzy codziennie poszukują rozwiązań IT zmieniających biznes.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie.