Program stypendialny Fundacji Instytut Studiów Wschodnich

Poszukujesz nowych wyzwań? Aplikuj na Praktyki Festiwalu Biegowego, które już po raz kolejny zostały objęte programem stypendialnym Fundacji Instytut Studiów Wschodnich.

CO? – program stypendialny Fundacji Instytut Studiów Wschodnich

O PROGRAMIE
Program Praktyk Forum Ekonomicznego i Festiwalu Biegowego pod nazwą „Junior Staff” działa nieprzerwanie od ponad dekady stwarzając studentom przestrzeń do doskonalenia, pożądanych na rynku pracy, umiejętności miękkich, dając możliwość wzbogacenia CV, czy nawiązania nowych, cennych znajomości. Z czasem powstał Program Stypendialny obejmujący Forum Ekonomiczne oraz Festiwal Biegowy.

W tym roku pula funduszy przeznaczona na stypendia wynosi 35 tys. zł.

Kryterium uzyskania stypendium jest:

• przesłanie zgłoszenia na Festiwal Biegowy (9-11 września 2022 r., Piwniczna-Zdrój)
    Forum Ekonomiczne (6-9 września 2022 r., Karpacz) – rekrutacja zamknięta,
  • udział w szkoleniach oraz w przynajmniej jednym ze wspomnianych wydarzeń,
  • przesłane wniosku do 10 października 2022 r.

Każda z zarejestrowanych osób otrzyma mailowo informację o możliwości otrzymania stypendium.

Wniosek oraz Regulamin są dostępne na stronie internetowej.

Zgłoszenia na Festiwal Biegowy przyjmowane są do 31 lipca 2022 r.

Rekrutacja na Forum Ekonomiczne zakończyła się 15 lipca 2022 r.