Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Jesteś absolwentem uczelni wyższej? Firma Tesco zaprasza Cię do udziału w Programie Rozwojowym Ekstraklasa.

Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich oraz magisterskich  (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku poszukiwani są absolwenci do udziału w programie, który będzie realizowany w sklepach na terenie całego kraju oraz w Centrum Dystrybucji w Gliwicach lub Teresinie.

Rekrutacja do programu potrwa do 30 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do Programu Rozwojowego dla Absolwentów Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na stronie internetowej w zakładce „Programy rozwojowe i praktyki”.

Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.tesco.pl/kariera.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się na przełomie kwietnia i maja 2016 r. a Centrum Oceny zaplanowane jest na koniec czerwca 2016 r.