Program praktyk w Grupie Maspex Wadowice

Zastanawiasz się, co zrobić, aby najbliższe wakacje były źródłem ciekawych doświadczeń i obfitowały w niezapomniane chwile? Nie możesz się zdecydować, w jaki sposób spędzić ten czas, aby odpocząć po roku pełnym wyzwań, a jednocześnie zrobić coś, co będzie przydatne w budowaniu Twojej przyszłej kariery? Program praktyk w Grupie Maspex Wadowice jest właśnie dla Ciebie!

CO? – Program praktyk w Grupie Maspex Wadowice

Już po raz ósmy Grupa Maspex zaprasza studentów do spędzenia wakacji podczas 2 lub 3-miesięcznych płatnych praktyk w następujących działach firmy: administracja, biuro handlowe, księgowość, customer marketing, markering, IT, kadry, planowanie produkcji, dział prawny, dział techniczny.

Podczas wakacji spędzonych z firmą, nie tylko zdobędziesz (być może) pierwsze doświadczenie zawodowe w interesującym Cię obszarze, ale również będziesz mieć okazję poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji. Dzięki praktykom możesz wzbogacić wiedzę teoretyczną, którą zyskałeś na studiach, o aspekt praktyczny poprzez wykonywanie czynności i zadań na co dzień realizowanych przez specjalistów/ekspertów w swoich dziedzinach.

Możesz liczyć na samodzielne zadania, które będziesz wykonywać pod okiem swojego opiekuna merytorycznego, służącego Ci zawsze pomocą i radą. Firma stawia na osoby z inicjatywą, dlatego w miarę poznawania danego tematu zyskiwać będziesz coraz większą niezależność. Pozwoli Ci to nauczyć się planowania własnej pracy i organizowania zadań w taki sposób, aby wykonać je w powierzonym czasie.

W codziennej pracy firmy bardzo istotna jest współpraca. Bez niej wiele zadań nie byłoby możliwych do wykonania na najwyższym poziomie. Podczas wykonywania swoich obowiązków na pewno będziesz miał kontakt również z osobami spoza działu, w którym będziesz pracował. Pozwoli Ci to nie tylko poznać nowych ludzi, ale również zrozumieć, w jaki sposób przebiegają poszczególne procesy.

Aby współpraca przebiegała pomyślnie, warto znać ludzi, z którymi się pracuje. Chcąc ułatwić praktykantom integrację, firma planuje dla nich dodatkowe aktywności, wycieczki i warsztaty, w trakcie których będą mieli okazję, żeby lepiej się poznać.

Dodatkowo, w pracy wielu działów potrzebny jest język angielski, dlatego w ramach praktyk firma będzie prowadzić dodatkowe zajęcia językowe, które pozwolą Ci zachować kontakt z językiem podczas wakacji, jak również efektywnie wykonywać swoje zadania w dziale.

Grupa Maspex Wadowice jest jedną z największych firm w Europie Środkowo - Wschodniej w segmencie produktów spożywczych.

Do udziału w programie zapraszamy studentów III, IV i V rok

Więcej informacji na stronie.

Nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś! Spędź te wakacje razem z Grupą Maspex.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)