Program mentoringowy w obszarze finansów

Wzywamy wszystkich ambitnych studentów! Dołącz do Citi Mentoring Program w zakresie Zarządzania Ryzykiem. To nie tylko mentoring, to okazja, aby odblokować swój pełny potencjał w 5 transformacyjnych sesjach mentorskich. Nie pozwól, aby ta okazja się zmieniła - aplikuj już dziś!

CO? - Citi Mentoring Program
APLIKACJA DO: 22 października 2023 roku

O PROGRAMIE
Wybranym do programu kandydatom zostanie przydzielony mentor z Zespołu ds. Zarządzania Ryzykiem Citi. W ciągu pięciu miesięcy będą wspierać swojego podopiecznego w budowaniu wiedzy o Citi, branży finansowej i zarządzaniu ryzykiem.

Citi, jako jeden z największych, globalnych banków, posiada różnorodne piony ryzyka wspierające działalność bankową. Częścią tego są: ryzyko kredytowe, ryzyko rynkowe, ryzyko kredytowe kontrahenta, ryzyko klimatyczne, ryzyko operacyjne, handel algorytmiczny, ustalanie cen, rozwój i walidacja modeli, regulacje i zarządzanie ryzykiem, raportowanie i monitorowanie ryzyka. Podczas programu nasi menedżerowie wyższego szczebla podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami branżowymi, doradzą w zakresie różnic między różnymi rolami związanymi z ryzykiem oraz wskażą możliwe możliwości kariery w finansach i bankowości, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ryzykiem.

W tym programie mentorskim trwającym od listopada 2023 r. do marca 2024 r. spotkasz się ze swoim mentorem 5 razy w celu indywidualnej wirtualnej dyskusji. Przewidziane jest także spotkania powitalne i zamykające.

Obecnie Citi prowadzi działalność poprzez swoje dwie główne jednostki operacyjne: Citicorp, obejmującą kluczowe obszary działalności Citi, oraz Citi Holdings, w której zebrano aktywa i biznesy, które nie są kluczowe dla przyszłego rozwoju firmy. Citicorp obejmuje Global Consumer Banking (bankowość detaliczna) oraz Institutional Clients Group (bankowość korporacyjna) i koncentruje się na oferowaniu Klientom najwyższej klasy produktów i usług przy wykorzystaniu wyjątkowej globalnej sieci Citi, obecnej również na wielu rynkach wschodzących.

Program przeznaczony jest dla studentów uczelni wyższych w Polsce zainteresowanych karierą w zakresie finansów i bankowości, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ryzykiem.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Jeżeli spełniasz kryteria programu, Citi skontaktuje się z Tobą w celu telefonicznej rozmowy motywacyjnej poprzez Zespół Pozyskiwania Talentów Citi.

Aplikacja trwa do 22 października br.