Program mentoringowy dla studentek - Deloitte

Odkryj swoje super moce i rozwijaj pewność siebie pod skrzydłami doświadczonych mentorek! Rozpoczął się nabór do V edycji programu mentoringowego Woman That Matters oraz Woman That Matters TECH prowadzonych przez firmę Deloitte! Zapraszamy do aplikowania.

CO? - program mentoringowy Woman That Matters
APLIKACJA DO: 14 lutego 2024 roku

O PROGRAMIE
Program Woman That Matters to inicjatywa stworzona w całości przez kobiety dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte, poprzez trzy sesje mentoringowe przeprowadzane indywidualnie z wcześniej dobranymi mentee, starają się wspomóc w odnalezieniu własnej drogi zawodowej oraz inspirują do dalszego rozwoju. Program stanowi także platformę do wymiany doświadczeń, zarówno po stronie mentorów, jak i mentee.

Jakie korzyści mogą czerpać mentees z udziału w mentoringu z liderkami Deloitte?

• Inspirujące wsparcie od doświadczonych ekspertek,
  • Możliwość budowania wartościowych relacji z mentorkami i studentkami z całego kraju,
  • Szansa na zdobycie wiedzy o sprawdzonych praktykach i kształtowanie własnej ścieżki zawodowej,
  • Solidna dawka motywacji do działania!

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie strategiczne i operacyjne.

Program jest dedykowany studentkom od drugiego roku studiów na kierunkach takich jak ekonomia, administracja, zarządzanie, marketing, finanse i rachunkowość, prawo, data science.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie do 14 lutego br.