Program "Kyndryl Upskill Journey"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studentko! Absolwentko! Czy wiesz, że IT to jedna z najlepiej rozwijających się branż na rynku? Czy wiesz, jakie daje szanse rozwoju i możliwości budowy kariery? Czy chciałabyś spróbować swoich sił w IT, ale boisz się, że to nie dla Ciebie? Jeśli stoisz właśnie przed pierwszym krokiem w rozwoju kariery lub zwyczajnie ciekawi Cię "o co chodzi z tym IT" – zapraszamy na cykl spotkań z doświadczonymi liderkami z branży.
 


CO? – "Kyndryl Upskill Journey"


O WYDARZENIU
Firma Kyndryl, wiodący dostawca usług dla infrastruktury IT, zaprasza do programu „Kyndryl Upskill Journey”. Jest to wyjątkowy, bezpłatny program edukacyjny dla kobiet, koordynowany przez najlepsze talenty IT – pracowników firmy Kyndryl. Jeśli ciekawi Cię świat IT, ale myślisz, że to nie dla Ciebie – dołącz do najnowszego wydarzenia.

„Kyndryl Upskill Journey at Universities by Women in Business” to listopadowy cykl webinarów przygotowanych, przede wszystkim, dla studentek i absolwentek kierunków nietechnicznych. Specjalistki z firmy Kyndryl opowiadać będą o swoich doświadczeniach i pierwszych krokach w branży. Kobiety, które odważyły się budować swoje kariery w nieznanym dla nich świecie IT, teraz, jako profesjonalistki, chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami z młodym pokoleniem zdolnych studentek i studentów. 

W czasie spotkań w dniach 14-21 listopada 2022 r. uczestniczki zapoznają się z możliwościami rozwoju i budowy kariery w branży IT, poznają success stories kobiet o różnym wykształceniu i zobaczą, jak może wyglądać praca w korporacji informatycznej.


O ORGANIZATORZE
Firma Kyndryl to największy na świecie niezależny dostawca usług dla infrastruktury IT, który zatrudnia ponad 90 000 wykwalifikowanych specjalistów działających w ponad 100 krajach. Kyndryl wyodrębnił się z obszaru usług zarządzania infrastrukturą IT firmy IBM w 2021 roku, ale w branży usług IT w Polsce obecny jest od ponad 30 lat, a w Europie Środkowo-Wschodniej ma ponad 11 tysięcy specjalistów. Firma projektuje, tworzy, modernizuje oraz zarządza systemami technologicznymi o znaczeniu kluczowym, na których świat polega każdego dnia.


SPOSÓB APLIKACJI
Spotkania w formie otwartych prelekcji i warsztatów odbywać się będą online.

Więcej na stronie wydarzenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego