Program Edukacyjny Siemensa – Inżynierki 4.0

Jesteś studentką kierunków technicznych? Dołącz do Programu Edukacyjnego Siemensa – Inżynierki 4.0!

CO? - Program Edukacyjny Siemensa – Inżynierki 4.0

O INICJATYWIE
Ruszyły zgłoszenia do piątej edycji programu Inżynierki 4.0 organizowanego przez firmę Siemens. W serii warsztatów i spotkań z ekspertami z branży weźmie udział 30 studentek uczelni technicznych, które przyślą najciekawsze eseje odpowiadające na pytanie "Co dla Ciebie oznacza bycie inżynierką?".

Warsztaty dla inżynierek są wyjątkową okazją do poznania praktycznej strony Przemysłu 4.0., środowiska pracy w renomowanej firmie technologicznej, takiej jak Siemens, a także rozwijania sieci kontaktów z ekspertami i innymi studentkami uczelni technicznych. Udział w tego typu programach pomaga znacząco zwiększać szanse na rynku pracy.

Siemens Sp. z o.o. - polska spółka regionalna globalnego koncernu Siemens AG, istniejąca od 1991 roku. Oferuje na polskim rynku rozwiązania i produkty Siemensa, a także usługi inżynieryjne, doradcze i serwisowe z zakresu automatyki i techniki napędowej dla przemysłu, instalacji i systemów wytwarzania energii oraz jej przesyłu i rozdziału, techniki i aparatury medycznej, transportu szynowego i drogowego, systemów zarządzania obiektami, infrastruktury komunalnej, specjalistycznej oraz efektywności energetycznej.

Do 13 stycznia 2023 r. roku trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie, załączając esej pt: "Co dla Ciebie oznacza bycie inżynierką i jaki cel chcesz osiągnąć w tym zawodzie?". Zaproszenie na warsztaty otrzymają autorki 30 najlepszych tekstów.

Kontakt: inzynierki4-0@communication.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.5 (2 votes)