Program Ambasadorski ING Hubs Poland

Kolejna edycja Programu Ambasadorskiego ING Hubs Poland rozpoczęta! Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów!

CO? - Program Ambasadorski ING Hubs Poland

O PROGRAMIE
Program Ambasadorski skierowany jest do kreatywnych i zaangażowanych studentów, z umiejętnościami współpracy i praktyczną znajomością mediów społecznościowych. To niepowtarzalna okazja do poznania dużej organizacji od środka, nawiązania kontaktów biznesowych i zdobycia bezcennego doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów!

Udział w programie to:

• 8 miesięcy współpracy (październik-czerwiec), podczas których można zdobyć unikalne doświadczenie,
  • stypendium Ambasadora,
  • dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez trenerów ING Hubs Poland,
  • realny wpływ na budowanie marki,
  • unikalny wpis w CV,
  • cykliczne spotkania dla grupy Ambasadorów,
  • pakiet powitalny wraz z tabletem na czas pełnienia funkcji Ambasadora,
  • specjalne bonusy dla najbardziej ambitnych uczestników.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

ING Hubs Poland od 19 lat dostarcza kompleksowe usługi IT dla ING na całym świecie.

Aplikacja odbywa  się poprzez stronę.