Program Ambasadorski ING Hubs Poland

Zostań Ambasadorem ING Hubs Poland! Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów, mieć realny wpływ na budowanie marki, a także postawić pierwsze kroki w świecie biznesu, aplikuj już teraz!

CO? – Program Ambasadorski ING Hubs Poland
APLIKACJA DO: 31 maja 2022 r.

O PROGRAMIE
Program Ambasadorski ING Hubs Poland to niepowtarzalna okazja do poznania firmy od środka i nawiązania kontaktów biznesowych. Rolą ambasadora będzie wspieranie działań wizerunkowo-rekrutacyjnych ING Hubs Poland w środowisku akademicki oraz w mediach społecznościowych.

Oferta obejmuje:

• Stypendium ambasadorskie,
  • Dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez trenerów ING Hubs Poland,
  • Realny wpływ na budowanie marki,
  • Unikalny wpis w CV,
  • Cykliczne spotkania dla grupy Ambasadorów,
  • Pakiet powitalny.

ING Hubs Poland dostarcza kompleksowe usługi IT oraz usługi operacyjne w ING na całym świecie.

Dla kreatywnych i zaangażowanych studentów studiów licencjackich lub magisterskich, dla których umiejętność nawiązywania kontaktów oraz tajniki mediów społecznościowych nie są obce.

Rekrutacja trwa do końca maja tego roku.
Więcej informacji na temat Programu znajduje się na stronie.