Płatny, wakacyjny staż dla studentów informatyki

Chciałbyś zarobić w czasie wakacji i zbudować zespół, który sięgnie chmur? Nic prostszego! Aplikuj na wakacyjny, płatny staż w katowickiej firmie BT Skyrise i wyrusz w lot balonem!

CO? - płatny program stażowy "Sięgnij chmur"
APLIKUJ DO: 24 czerwca 2016 r.

Katowicka firma BT Skyrise należy do norweskiej grupy BT Signaal i projektuje rozwiązania IT w obszarze Smart City.

O PROGRAMIE
Podczas stażu, studenci zostaną  przydzieleni do zespołów, w których będą pracować nad zadaniami w ramach konkretnego projektu. Zostaną także przeszkoleni z technologii, stosowanych w BT Skyrise oraz wdrożeni w praktyki Agile w tworzeniu rozwiązań informatycznych. Stażyści otrzymają także możliwość pracy w parze z doświadczonymi programistami, w ramach tzw. pair programmingu.

Firma oferuje darmowe lekcje języka angielskiego dla zainteresowanych, elastyczny czas pracy, a po zakończeniu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku Junior Developera (również w niepełnym wymiarze czasu). Stażyści, którzy zakwalifikują się do programu, otrzymają w bonusie bilet na lot balonem :)

Czas trwania stażu: 1.07.2016 – 30.09.2016, w tym 2- lub 3-tygodniowa przerwa na wypoczynek, w zależności od preferencji kandydata.

Adresowany jest do studentów III, IV i V roku na kierunku informatyka, znających podstawy .NET Framework i ASP .NET.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 24 czerwca 2016 r. wysłać CV na: rekrutacja@btskyrise.com lub rozwiązać zadanie stażowe na stronie, które zwiększa szansę na zakwalifikowanie się do programu stażowego.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)