Płatny Program Staży Dla Programistów w Gliwicach

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania na Płatny Program Staży Dla Programistów. Miejsce odbycia stażu: Gliwice lub Warszawa.

Jeśli...

• jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, fizyka,
  • poszukujesz pierwszej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w realnych projektach związanych z rozwojem oprogramowania dla renomowanych klientów,
  • chcesz wykorzystać swoja widzę akademicką z pracą w gronie wykwalifikowanych specjalistów,
  • chcesz poznać w praktyce najnowsze technologie,
  • chcesz spróbować pracy w firmie, która jest liderem w swojej branży,
  • masz poczucie humoru i chcesz pracować w niekorporacyjnej atmosferze

... dołącz do jednego z zespołów rozwijających oprogramowanie, jako:

• programista Java
  • programista C/C++
  • programista Baz Danych w języku PL/SQL
  • programista PHP
  • programista Android

Grupa Exorigo Upos oferuje Ci:

1. Szansę zdobyciem specjalistycznych kompetencji w branży nowych technologii
  2. Możliwość decydowania o formie zatrudnienia
  3. Elastyczne godziny pracy umożlwiające połączenie nauki z pracą
  4. Szkolenia i rozwój umiejętności pod okiem doświadczonego opiekuna
  5. Bardzo przyjazną, otwarta atmosferę pracy

Weź udział w procesie rekrutacyjnym:

I Etap:
Wyślij CV, w którym opisz: jakie projekty w obszarze programowania wykonałeś, jakie znasz technologie, czego chciałbyś się nauczyć.

II Etap:
Porozmawiaj z osobą z działu HR i szefem grupy projektowej.

III Etap:
Masz szansę, że z grona kandydatów firma wybierze właśnie Ciebie.

Osoby zainteresowane programem zaproszone są do kontaktu pod adresem mailowym: justyna.sroczynska@exorigo-upos.pl.

Osoby zainteresowane udziałem w innych procesach rekrutacyjnych Grupy Exorigo - Upos prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Exorigo –Upos zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.