Międzynarodowa Akademia Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej

Data wydarzenia:
27 Maj, 2016 (Cały dzień) - 26 Czerwiec, 2016 (Cały dzień)

Interesujesz się prawami człowieka? Nie zgadzasz się na dyskryminację i chcesz działać na rzecz zmiany? Fundacja Humanity in Action Polska zaprasza studentów i absolwentów do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej "Inkubator idei".

Dla kogo?

• osób interesujących się prawami człowieka oraz aktywnym przeciwdziałaniem dyskryminacji;
  • zainteresowanych pracą w sektorze pozarządowym oraz instytucjach międzynarodowych (HIA oferuje swoim absolwentom specjalne programy stażowe);
  • studentów wszystkich kierunków studiów;
  • absolwentów, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż w 2014 roku;
  • osób o dobrej znajomości języka angielskiego (program prowadzony jest w całości po angielsku);
  • osób do 28 roku życia.

Tegoroczna edycja programu odbędzie się w dniach 27 maja - 26 czerwca 2016 r. w Berlinie, Warszawie i Atenach oraz od 5 do 30 lipca 2016 r. w Atlancie.

Program jest bezpłatny, a organizator pokrywa koszty zakwaterowania, loklanego transportu, transportu na konferencję w Atenach i większą część kosztów wyżywienia.

Zgłoszenia przyjmowane do 23 lutego 2016 r.

Więcej informacji na stronie.