III edycja konkursu Twoja Perspektywa

Informujemy, iż ruszyła III edycja konkursu Twoja Perspektywa, organizowanego przez Orange i Telekomunikację Polskę oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy z Business for Society. Konkurs skierowany jest do studentów od II roku studiów, szczególnie kierunków technicznych i ekonomicznych.

W programie studenci konkurują w wybranej przez siebie dziedzinie:

• informatyka,
  • telekomunikacja,
  • marketing i zarządzanie.

Program skierowany jest do osób, które:

• posiadają status studenta i ukończyły pierwszy rok studiów magisterskich, licencjackich lub  inżynierskich,
  • interesują się rozwojem nowych technologii,
  • nie ukończyły jeszcze 26 roku życia,
  • lubią rozwiązywać praktyczne case studies,
  • interesują się informatyką, telekomunikacją lub zarządzaniem i marketingiem.

Etapy konkursu:

Eliminacje: 1 marca – 31 marca 2011 r.

30-minutowy test on-line dotyczący trzech dziedzin do wyboru: informatyka, telekomunikacja, zarządzanie i marketing. Każdy uczestnik wybiera jedną ścieżkę tematyczną, w której będzie uczestniczył podczas wszystkich etapów konkursu. Test składa się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz jednego pytania otwartego.

Spośród uczestników eliminacji wybranych zostanie 30 najlepszych osób, które wezmą udział w półfinale.

Półfinał: 11 kwietnia – 4 maja 2011 r.

Rozwiązanie przykładu sytuacji biznesowej z wybranej dziedziny. Półfinał jest rozgrywany on-line i trwa 6 godzin.

Spośród uczestników półfinale wyłonionych zostanie 9 finalistów.

Finał: 27 maja 2011 r.

Indywidualna prezentacja rozwiązania przypadku sytuacji biznesowej rozwiązanej w półfinale przed Kapitułą Konkursu.

Zwycięzca konkursu otrzyma 10 000 PLN oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w jednej z firm należących do Grupy TP. Na pozostałych finalistów również czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 lutego 2011 roku.

Więcej na www.twojaperspektywa.pl

Do pobrania: