Czterodniowe spotkania Business Coffe&Cake

Pokaż w kalendarzu: 
0

Europejskie Centrum Integracji i Rozwoju po raz kolejny zaprasza studentów na Business Coffee&Cake, czyli kameralne spotkania z praktykami biznesu oraz rozmowy o społecznej odpowiedzialności biznesu, które odbędzie się w klubie Oko Miasta w Rondzie Sztuki w Katowicach.

Na Business Coffee&Cake składają się cztery formy spotkań w dniach:

  • 18 listopada 2010 r. - przedstawione zostaną sylwetki firm, które brały udział w wiosennej edycji C&C (w tym PricewaterhouseCoopers oraz Fortress). Punktem kulminacyjnym spotkania będzie burza mózgów dotycząca pomysłów na nowe inicjatywy dla każdej z firm oraz stworzenie komunikatu zwrotnego zgromadzonych gości na temat istniejących projektów.
  • 22 listopada 2010 r. - spotkanie z przedstawicielami ING Banku Śląskiego, które poświęcone będzie kwestiom związanym z nowopowstałym indeksem giełdowym Respect Index, fundacją ING Dzieciom oraz normą zarządzania środowiskowego ISO 14001.
  • 29 listopada 2010 r. - spotkanie z firmą GES Investment Services, podczas którego odbędzie się dyskusja o niecodziennym sposobie inwestowania w Polsce, czyli o zrównoważonych funduszach inwestycyjnych oraz odpowiedzialnych indeksach giełdowych.
  • 30 listopada 2010 r. - o temacie spotkania zadecydują wszystkie osoby, które zechcą zagłosować na interesujący ich temat (głosować można tutaj).

Wszystkie spotkania odbędą się w godzinach popołudniowych, od godziny 15:00.

Ostateczny termin zgłoszeń mija o godz. 15.00 dnia poprzedzającego spotkanie.

Na stronie internetowej dostępny jest formularz aplikacyjny, który należy wypełnić w celu zgłoszenia swojej obecności. Otrzymanie potwierdzenia jest jednoznaczne z możliwością uczestniczenia w spotkaniach.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego