Bezpłatne szkolenia Młodzieżowego Centrum Kariery

Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych szkoleniach Budowanie własnej marki oraz Skuteczna autoprezentacja.

1. Szkolenie Budowanie własnej marki- 14 marca 2011 roku, o godzinie 12:30.

Podczas szkolenia można będzie dowiedzieć się, jak budować swój pozytywny wizerunek oparty na mocnych stronach. Szkolenie prowadzone będzie w formie warsztatów.

1. Szkolenie Skuteczna autoprezentacja - 28 marca 2011 roku, o godzinie 12:30.

W trakcie szkolenia zostanie wyjaśnione pojęcie autoprezentacji. Ponadto uczestnicy zapoznają się z narzędziami wywierania wpływu, a także zdobędą wiedzę na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach, Plac Grunwaldzki
8 – 10.

Zgłoszenie uczestnictwa jest obowiązkowe telefonicznie bądź mailowo:

Młodzieżowe Centrum Kariery - tel. 32/ 330 37 87, e-mail: mckkatowice@wp.eu

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)