9 edycja Programu Kariera

Uprzejmie informujemy, iż trwa 9. edycja Programu Kariera w ramach, której studenci i absolwenci mogą odbyć płatny staż w największych przedsiębiorstwach w Polsce.

Polska Rada Biznesu 1 marca wystartowała z Programem Kariera - prestiżowy projekt kształcący przyszłych liderów biznesu. Projekt daje szansę młodym ludziom na zdobycie doświadczenia zawodowego i zarobienia pieniędzy - nawet 2 tysięcy złotych (brutto).

O staże w największych przedsiębiorstwach w Polsce mogą ubiegać się studenci i absolwenci (do 30 roku życia) do 10 maja 2012 roku.

Na zwycięzców, jak co roku, czeka 40-50 miejsc stażowych. Praktyki trwają od 2 do 3 miesięcy.

Laureaci wybierani są na podstawie nadesłanych aplikacji, rozwiązanego case study (www.programkariera.pl) oraz rozmowy kwalifikacyjnej w HR firmy, do której aplikuje kandydat.

Stażyści dostają szansę rozwoju zawodowego w działach m.in. marketingowo-reklamowych, finansowych, prawnych i analitycznych, pod okiem członków Polskiej Rady Biznesu.

Firmy oferujące staż, m.in. Adamed Sp. z o.o., Bakalland S.A., Empik Sp. z o.o., Grupa Onet.pl, ITI Corporation, TVN SA, Multikino, PELION HEALTHCARE GROUP, PZU SA / PZU Życie są, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A, Weil, Gotshal & Manges - Paweł Rymarz Sp. k.

Więcej informacji na temat ofert stażowych oraz firm oferujących praktyki jest na stronie www.programkariera.pl.