3. edycja TKP Academy – Student Program

Interesujesz się prawem nowych technologii? Szukasz możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych i pogłębienia wiedzy? Zależy Ci na rozwoju praktycznych umiejętności? Nie zwlekaj! Zapisz się do programu TKP Academy!

CO? - 3. edycja TKP Academy – Student Program
APLIKACJA DO: 19 października 2023 r.

O PROGRAMIE
Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy zaprasza wszystkie osoby studiujące prawo lub po ukończeniu studiów do udziału w 3. edycji programu edukacyjnego TKP Academy.

W gronie wykładowców znalazło się wielu wybitnych naukowców i praktyków. W tegorocznej edycji przygotowano aż 8 warsztatów i 11 wykładów z aż 10 dziedzin prawa. Uczestnicy programu będą mogli usystematyzować i rozszerzyć swoją wiedzę m. in. z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa IT, prawa ochrony danych osobowych czy prawa procesowego.

Na uczestników czeka wiele ciekawych case’ów i praktycznych zadań, a także nowa ścieżka tematyczna skupiona na rozwoju kariery prawniczej. Uczestnicy będą mogli m. in. sformułować roszczenia w pozwie o naruszenie praw autorskich, sporządzić umowę spółki, wziąć udział w negocjacjach umowy na wdrożenie systemu IT, a także poznać zagadnienia związane z LegalTech i Legal Design.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie programu, a najlepsi uzyskają możliwość odbycia płatnego, 3-miesięcznego stażu w kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

TKP Academy – Student Program potrwa od listopada 2023 r. do marca 2024 r. Udział w programie jest bezpłatny.

Szczegółowy program i dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

Studentów III, IV, V roku lub absolwentów (do 1. roku) studiów prawniczych.

Należy wypełnić  formularz aplikacyjny do 19 października 2023 r.