Zdobądź doświadczenie w zakresie pracy brokera!

Ready, set, go! Interesują Cię kwestie związane z pracą brokera? Obszar ubezpieczeń to coś, z czym chciałbyś związać swoją przyszłość? Nie pozostawiaj tych pytań bez odpowiedzi – daj sobie szansę na nowe doświadczenie i spróbuj swoich możliwości w MAK Ubezpieczenia! Rusza rekrutacja na staże w Katowicach!

CO? – staż w obszarze brokera w MAK Ubezpieczenia
APLIKACJA DO – 14 kwietnia 2021 r.

Chcesz pozyskać wiedzę w zakresie przygotowywania i analizy zapytań ofertowych pod nadzorem brokera oraz analizy rynków lokalnych i identyfikacji potencjału sprzedażowego? Spróbuj swoich sił w MAK Ubezpieczenia – jeśli jesteś studentem, który dysponuje min. 20h w tygodniu, wyślij swoją aplikację na płatny staż i odbądź go w katowickiej siedzibie firmy.

Szczegółowe wymagania znajdziesz tutaj.

GRUPA MAK dba o bezpieczeństwo swoich Klientów już od 20 lat. W ich oczach jest zaufanym partnerem specjalizującym się w obsłudze spersonalizowanych programów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Ponad 300 pracowników, w tym 100 licencjonowanych Brokerów nieustannie wspiera swoich Klientów, budując unikalne rozwiązania ubezpieczeniowe.

Program skierowany jest do osób posiadających wyższe wykształcenie lub studentów, chcących spróbować swoich sił w zawodzie brokera.

Aplikacje zawierające CV kandydata powinny być przesyłane na adres rekrutacja@makubezpieczenia.pl do dnia 14.04.2021 r.

REGULAMIN AKCJI
dostępny tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)