XXIX Spotkanie Gospodarcze nt. konfliktu w organizacji

Data wydarzenia:
26 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zachęca wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem do udziału w XXIX Spotkaniu Gospodarczym pt. "KONFLIKT = TABU? - czyli inne spojrzenie na konflikt w organizacji".

Każdy człowiek jest inny, ma własne poglądy w różnych dziedzinach życia - nie inaczej jest
w organizacji. Często niezgodność zdań pomiędzy członkami zespołu rodzi konflikt. Czy drobna sprzeczka może doprowadzić do "wojny"? W jaki sposób można temu zapobiec lub poradzić sobie z konfliktem, który urósł do dużych rozmiarów?

Podczas panelu dyskusyjnego dowiesz się m.in.:
- czym tak naprawdę jest konflikt?
- jakie są sposoby radzenia sobie z konfliktami w organizacji?
- czy z konfliktu można wyciągnąć coś dobrego dla zespołu?
- dlaczego niekiedy trudno się rozmawia o przyczynach niezgody między ludźmi?
- czy osoba "konfliktowa" może znaleźć swoje miejsce w zespole?

Spotkanie odbędzie się 26 marca 2015 roku w godz. 18:00-20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

Rejestracja trwa do 25 marca 2015 roku, do godziny 23:00 i odbywa się poprzez stronę. Decyduje kolejność zgłoszeń – lista uczestników zostanie zamknięta wcześniej w przypadku wyczerpania wolnych miejsc!

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)