XX edycja Dni Kariery AIESEC

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Dniach Kariery, czyli największych targach pracy, praktyk i staży w Polsce organizowanych przez AIESEC, które odbędą się 30 marca 2011 roku.

AIESEC jest jedną z największych organizacji studenckich na świecie. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych.

Dni Kariery dają studentom szansę zapoznania się z aktualnymi praktykami, ofertami pracy i staży. Umożliwiają bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Oprócz tego studenci mają możliwość porównania ofert wielu pracodawców i wybrania tej najodpowiedniejszej. Uczestnictwo w Dniach Kariery umożliwia studentom nawiązać kontakty zawodowe, postarać się o jak najlepszą praktykę i odnaleźć wymarzoną pracę czy staż.

Podczas targów zaprezentuje się około czterdziestu pracodawców, zarówno polskich jak i zagranicznych, którzy przedstawią swoje propozycje ścieżki zawodowej dla młodych ludzi.

Ponadto, w ramach imprezy, zorganizowano Akademię Umiejętności. Są to, rozpoczynające się w dniu targów, warsztaty, dzięki którym każdy będzie mógł poćwiczyć i nabyć nowe umiejętności zawodowe, dopracować CV oraz podszlifować warsztat komunikacyjny, niezbędny podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Dni Kariery odbędą się w budynku Altus, przy ulicy Uniwersyteckiej 13, w Katowicach.

Zarówno targi jak i prowadzone przez specjalistów warsztaty i szkolenia, są bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Więcej informacji na stronie www.dnikariery.pl