XIII edycja Progress Accounting Competition

Poszerzaj swoje horyzonty! SKN Progress serdecznie zaprasza wszystkich studentów do udziału w XIII edycji Progress Accounting Competition! PAC to ogólnopolski konkurs z rachunkowości dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych. Projekt swoim zasięgiem obejmuje uczelnie wyższe w całej Polsce, by wyłonić tych najlepszych! Jest to konkurs drużynowy, zapraszone są 3-osobowe zespoły do rywalizacji! Zapisy trwają do 22 stycznia 2023 r.!

CO?- XIII edycja Progress Accounting Competition
APLIKACJA DO: 22 stycznia 2023 r.

O KONKURSIE
Biorąc udział, poza sprawdzeniem wiedzy teoretycznej, uczestnik ma szansę na zmierzenie się z przygotowanymi przez specjalistów z dziedzin rachunkowości i audytu case study.

Konkurs składa się z 2 etapów online oraz finału na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
W pierwszym etapie uczestnicy zmierzą się z pytaniami zamkniętymi. Pytania będą dostępne do rozwiązania od 23 stycznia do 5 lutego 2023 r.!
Drugi etap będzie składał się z pytań otwartych i również będzie dostępny przez 2 tygodnie! Najlepsze 10 drużyn zostanie zaproszonych na kwietniowy finał.

Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody:

• staże i praktyki w znanych firmach audytowych,
  • wartościowe nagrody rzeczowe i inne gadżety od Partnerów konkursu.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu.