Wykład przedstawicieli Coca - Cola HBC w Szkole Zarządzania UŚ

8 maja 2014 r. o godzinie 10:15 Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego będzie gościła przedstawicieli Coca - Cola HBC Polska Sp. z o. o., którzy poprowadzą wykład nt. zarządzania korporacją światową.
Wykład poprowadzi Krzysztof Put - dyrektor generalny zakładów Coca - Cola HBC, Izabela Ziółkowska - regionalny lider d/s personalnych działu łańcucha dostaw oraz Piotr Kozłowski - regionalny lider d/s BHP.

Goście opowiedzą m. in. o płatnych stażach i praktykach w zakładach Coca - Coli.

Wykład odbędzie się w auli nr 5 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie przy ul. 75 Pułku Piechoty 1A.

AGENDA:

1. Film prezentujący firmę oraz jej produkty (5 min)
  2. Prezentacja na temat firmy oraz warunków rekrutacji na praktyki i staże - sesja pytań i odpowiedzi (30 min) - Izabela Ziółkowska
  3. Prezentacja na temat Kultury bezpieczeństwa pracy w zakładzie Coca Cola Niepołomice (30 min) - Piotr Kozłowski
  4. Prezentacja WCM (World Class Manufacturing) - co znaczy być organizacją światowej klasy oraz TQM (Total Quality Management) - narzędzia i praktyki wprowadzone w organizacji (30 min) - Krzysztof Put
  5. Sesja pytań i odpowiedzi - dla uważnych słuchaczy nagrody (10 min).

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)