Wykład "Przedsiębiorczy i akademicki zakres zrównoważonej turystyki"

Ciekawi Cię tematyka zrównoważonej turystyki? Weź udział w Podwójnym Wykładzie Otwartym organizowanym przez Uniwersytet w Alicante w formule online.

CO? - Podwójny Wykład Otwarty pt. "Przedsiębiorczy i akademicki zakres zrównoważonej turystyki"
KIEDY? – 27 stycznia 2023 r., w godz. 18.00-20.00
GDZIE? – online

27 stycznia 2023 r. w godz. 18.00 - 20.00 odbędzie się Podwójny Wykład Otwarty pt. "Przedsiębiorczy i akademicki zakres zrównoważonej turystyki", którego organizatorem jest Uniwersytet w Alicante, w ramach projektu Transform4Europe.

Zakres tematyczny wykładu:

• Międzynarodowe projekty z zakresu zrównoważonej turystyki,
  • Przedsiębiorczość w zakresie zrównoważonej turystyki,
  • Dyskusja i porady dla przedsiębiorców w dziedzinie zrównoważonej turystyki.

W spotkaniu wezmą udział:

• Leonardo Cerno - Freelancer - przewodnik & konsultant w obszarach chronionych
  • Dr. Oana Driha - Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu w Alicante, Katedra Stosowanej Analizy Ekonomicznej
  • Dr. Josep Ivars - Profesor Uniwersytetu w Alicante, Wydział Regionalnej Analizy Geograficznej i Geografii Fizycznej, Instytut Badań nad Turystyką (Moderator)

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez stronę.

Wykład będzie transmitowany online.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: orientacion.ce@ua.es

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)