Wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza

Data wydarzenia:
6 Marzec, 2014 - 14:00 - 15:15

Forum Obywatelskiego Rozwoju zaprasza na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza pt. "Polski wymiar sprawiedliwości: problemy i rozwiązania", który odbędzie się 6 marca br. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.

Jaki jest związek pomiędzy regulacjami prawnymi a rozwojem gospodarki? Jak zmieniał się system prawny w Polsce po 1989r.?  Czy polski wymiar sprawiedliwości naprawdę jest sprawiedliwy? Na te i inne pytania prof. Balcerowicz odpowie już w czwartek 6 marca 2014 roku, w godzinach 14:00-15:15, w Auli im. K. Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Bankowej 11.

Po wykładzie będzie można kupić książkę "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" i zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.
Plakat promujący wydarzenie do pobrania tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)