Wydarzenie "ZF Insights for STEM Students"

Studiujesz kierunki z grupy "STEM"? Szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Weź udział w wydarzeniu "ZF Insights for STEM Students".

CO?- wydarzenie "ZF Insights for STEM Students"
KIEDY? - 31 maja 2022 roku, godz. 11.00
GDZIE? - online

Podczas wydarzania poznamy wypowiedzi czterech inżynierów pracujących w różnych działach, a także w różnych lokalizacjach ZF w Polsce.

Podzielą się oni informacjami na temat początków swojej kariery w ZF, przybliżą na czym polega ich praca, a także udzielą wskazówek i praktycznych porad dla studentów. Oczywiście będzie także możliwość zadawania pytań każdemu z inżynierów w czasie sesji Q&A.

Tematy, które będą poruszane podczas wydarzenia to:

• Software Infrastructure in ADAS
  • Testing and Validation
  • AI/Machine Learning in Simulations
  • Hardware Electronics

ZF zajmuje się elektryfikacją wielu rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa mobilności.

Wydarzenie "ZF Insights for STEM Students", które będzie transmitowane na żywo na stronie Facebook’owej firmy ZF Group: ZF Insights for STEM Students | 31.05.2022 | Facebook.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)