Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

CO? – Wielkie Badanie Kompetencji
KIEDY? – rok akademicki 2020/2021
JAK? – badanie on-line

Jesteś ciekaw, jakich kompetencji oczekują pracodawcy? Nie czekaj i przekonaj się już dziś! Sprawdź, na jakim poziomie przejawiasz poszczególne z nich i dowiedz się, co możesz zrobić, by w pełni rozwinąć swój potencjał!

Na kompetencje składają się wiedza, umiejętności i postawy. To dzięki nim możesz wykonywać powierzone zadania sprawnie i skutecznie. Wysoko rozwinięte stanowią zdolność do aktywnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym. Wyniki testu pomogą Ci w zaplanowaniu ścieżki rozwoju, a także sprawdzeniu dopasowania do różnych stanowisk pracy!

Projekt "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Biuro Karier działa z myślą o studentach i absolwentach Uniwersytetu Śląskiego na rynku pracy. Naszym celem jest szeroko pojęte wspieranie rozwoju ich kariery zawodowej.

Wielkie Badanie Kompetencji przeznaczone jest dla wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału studentów ostatnich lat przygotowujących się do wejścia na rynek pracy, aby określili swoje kompetencje przed podjęciem pracy!

1. Zarejestruj się do wzięcia udziału w badaniu poprzez stronę,
2. Wydrukuj plik formularza zgłoszeniowego, złóż swój odręczny podpis w wyznaczonych miejscach – wykonaj zdjęcia wszystkich podpisanych stron i wyślij je na adres bk@us.edu.pl w tytule maila wpisując Wielkie Badanie Kompetencji lub w przypadku braku drukarki, podpisz się za pomocą programu Word, wyślij formularz w mailu, a w treści maila potwierdź dodatkowo swoją tożsamość,
3. Na Twojej skrzynce mailowej pojawi się link do przydzielonego testu,
4. Wypełnij test!
5. Po wypełnieniu testu na przestrzeni 3 dni otrzymasz raport w wersji elektronicznej na podany przez Ciebie adres e-mail :) (jeżeli chcesz otrzymać certyfikat potwierdzający uzyskane wyniki będziesz mógł go odebrać w Biurze Karier po przywróceniu zajęć dydaktycznych)
6. Jeżeli chcesz skonsultować swoje wyniki z doradcą albo coachem możesz to zrobić zdalnie! (patrz inf. tutaj)

Nie siedź bezczynnie. Rozwijaj się także bez wychodzenia z domu.

Projekt "Studia i co dalej? - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (7 votes)