Wydarzenie BK: szkolenie "CV Preparation and Interview Ready"

Ready, set, go! Wkraczasz na rynek pracy i potrzebujesz napisać CV po angielsku? Stresuje Cię rozmowa kwalifikacyjna w tym języku? Weź udział w szkoleniu "CV Preparation and Interview Ready" - podczas spotkania z ekspertem zdobędziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania! Czekamy na Ciebie, wraz z firmą HCL, 12 grudnia 2017 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

CO? – szkolenie „CV Preparation and Interview Ready”
KIEDY? – 12 grudnia 2017 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, sala 4.63

Podczas szkolenia:

• poznasz tajniki tworzenia CV w języku angielskim,
  • dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych,
  • dowiesz się, jak napisać CV, które zagwarantuje Ci zaproszenie na rozmowę,
  • przekonasz się, co zrobić by dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej w j. angielskim,
  • poznasz wymagania, które powinien spełniać kandydat do dużych organizacji.

Podczas spotkania będziesz miał szansę zadać pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego do dużych organizacji oraz wymagań względem kandydatów – prowadzący, Gaurav Rakheja z firmy HCL, doświadczony specjalista ds. HR i rekrutacji z chęcią na nie odpowie!

Szkolenie będzie odbywać się w języku angielskim.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Gaurav Rakheja – Manager Campus Recruitments – HR (HCL).

Odbywają się poprzez formularz.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)