Wydarzenie BK: Stoisko firmy Unilever

Data wydarzenia:
27 Listopad, 2019 - 08:30 - 15:00

Chcesz poznać bliżej jednego ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych? Interesuję Cię ścieżka kariery w firmie Unilever? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami korporacji, weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody! Stoisko firmy już 27 listopada 2019 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

CO? – Stoisko firmy Unilever
KIEDY? – 27 listopada 2019 r., w godz. 8.30-15.00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), hol główny

Podczas wydarzenia studenci będą mogli dowiedzieć się jakie możliwości zawodowe oferuje firma, jakie staże można odbyć w jej strukturach, jaka jest kultura organizacyjna i charakter pracy w firmie. Ponadto, osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w konkursie marketingowym.

Dla aktywnych -  koło fortuny! Odpowiedz na pytania dotyczące firmy oraz wygraj produkty Unilever!

Unilever to producent artykułów żywnościowych, środków czystości i higieny osobistej.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)