Wydarzenie BK: stoisko EY Polska na Wydziale Prawa i Administracji

Data wydarzenia:
7 Listopad, 2019 - 09:00 - 14:00

Zainwestuj w siebie! Ruszyła nowa odsłona konkursów EY! Dowiedz się więcej na temat samych quizów, jak i innych inicjatyw organizowanych przez EY. Stoisko firmy już 7 listopada 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

CO? – stoisko EY Polska
KIEDY? – 7 listopada 2019 r., w godz. 9.00-15.00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji
(Katowice, ul. Bankowa 11b), hol główny

Podczas wydarzenia studenci będą mogli porozmawiać na ten firmy, możliwości rozwoju w jej strukturach. Ponadto, dowiedzą się jakie konkursy przygotowano specjalnie dla nich.

Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30.000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.

EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego.

Wstęp wolny! Zapraszamy na stoisko firmy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)