Wydarzenie BK: Spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center

Szukasz swojego miejsca na rynku pracy? Jesteś gotowy na podjęcie nowych wyzwań? Dołącz do międzynarodowego zespołu PwC Service Delivery Center. Spotkaj się z przedstawicielami firmy na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu 14 listopada 2018 r. i poznaj zespół, z którym możesz podbić rynek pracy!

CO? – spotkanie z firmą PwC Service Delivery Center
KIEDY? - 14 listopada 2018 r., godzina 9:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Specjaliści z firmy PwC opowiedzą o możliwościach rozwoju w jej strukturach, charakterze pracy oraz profilu działalności firmy. Na stoisku będzie można także wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)