Wydarzenie BK: Spotkanie z firmą AleRabat.com

Data wydarzenia:
31 Maj, 2017 - 08:00 - 15:00

Znasz języki obce? Myślisz o podjęciu pracy z wykorzystaniem umiejętności językowych? Zapraszamy 31 maja 2017 r. na spotkanie z przedstawicielami firmy AleRabat.com. Poznaj możliwości jakie stawia przez Tobą firma!

CO? – Spotkanie z firmą AleRabat.com
KIEDY? – 31 maja 2017 r., godz. 8:00 – 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

• Stoisko, na którym przedstawiciele firmy będą prezentować oferty pracy dla studentów ze znajomością języków obcych - Niemiecki, Hiszpański, Turecki, Włoski, Rosyjski, Portugalski, Holenderski, Francuski, Duński, Fiński, Szwedzki, Tajski. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie.
  • Możliwość zaczerpnięcia informacji na temat firmy oraz oferowanych przez AleRabat.com stanowisk od wewnętrznego działu HR.
  • Strefa relaksu – leżaki, na których studenci będą mogli spędzić przerwę pomiędzy zajęciami.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie prosimy o zabranie ze sobą swojego CV!

Firma Alerabat.com to jedna z największych platform z ofertami rabatowymi założona w 2014 roku w Polsce. Z racji prowadzonej działalności poza granicami kraju firma poszukuje osób posługujących się językami obcymi.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)