Wydarzenie BK: "Maksymalni" na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Chcesz rozwinąć skrzydła i poznać swój potencjał? Odwiedź strefę Credit Agricole 22 listopada 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać swoje możliwości! Zrelaksuj się i zainspiruj w grupie "Maksymalni" razem z ekspertami!

CO? – strefa "Maksymalni" banku Credit Agricole
KIEDY? - 22 listopada 2018 r., godz. 8:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny

Podczas akcji „Maksymalni” studenci odwiedzający stoisko Credit Agricole będą mogli m.in.:

• wziąć udział w teście predyspozycji zawodowych, testach osobowości i skonsultować wyniki ze specjalistą,
  • przedstawiciele Działu HR Banku podpowiedzą jak wyznaczać sobie cele zawodowe i reagować w różnych życiowych sytuacjach,
  • studenci będą mieli możliwość skorzystania z obecności doradców banku oraz pozyskania informacji na temat produktów bankowych dedykowanych młodym ludziom.

Organizatorzy zapewniają także dobrą kawę i dużą dobrej zabawy w strefie relaksu!

Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji "Maksymalni" banku Credit Agricole. To program edukacyjny, który wspiera rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi. Nie tylko zachęca do odkrywania drzemiącego w nich potencjału, lecz również podpowiada jak z sukcesem zamienić swoją pasję w biznes czy swobodnie poruszać się na rynku pracy.

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę zawodową z Credit Agricole, chcą napić się dobrej kawy i zrelaksować się w strefie chillout!

Wstęp wolny.