WYDARZENIE BK: "Level - UP", czyli poziom w górę!

Data wydarzenia:
12 Maj, 2015 (Cały dzień)

Studiujesz? Masz czasem problem, by "dogadać się" ze znajomymi, wykładowcami lub Panią z Dziekanatu? Chcesz nauczyć się przekładać "nieprzekładalne" egzaminy albo umówić z nieosiągalnym Profesorem? A może pracujesz i zależy Ci na poznaniu nowych narzędzi komunikacyjnych, które pozwolą Ci budować mosty zamiast murów, skrócić czas trwania spotkań projektowych o 75%, zwiększyć efektywność zespołu?

Przyjdź na jedyną taką konferencję rozwojową w Katowicach - "Level - UP", czyli poziom w górę! Konferencja odbędzie się 12 maja 2015 r. o godz. 18:00 w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Spotkaj się z Krzysztofem Sarneckim - zawodowym negocjatorem, konsultantem i trenerem biznesu o międzynarodowym doświadczeniu, który przekaże Ci konkretne mechanizmy komunikacyjne.

Gościem specjalnym konferencji będzie Mieczysław Bieniek - górnik, który w Singapurze budował krematoria, w Indonezji był rybakiem, w Indiach pracował jako pomocnik mleczarza. Spotkał się z Dalajlamą oraz jako pierwszy Polak na rowerze wjechał do Murmańska. Poznaj jego inspirującą historię!

Uwaga! Efektem ubocznym wydarzenia może być niespotykana dawka energii i przyrost motywacji do zdobywania najwyższych szczytów.

Organizatorami wydarzenia jest AKADOS oraz Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Więcej informacji w linku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)