Wolontariat AFF-u

Pokaż w kalendarzu: 
0

Współtwórz wszystkie stany kina! Dołącz do zespołu wolontariatu AFF-u. Tu zobaczysz najlepsze niezależne kino amerykańskie, zajrzysz za kulisy dużego wydarzenia o międzynarodowym (a nawet międzykontynentalnym) charakterze, spotkasz na żywo twórczynie i twórców z USA, a przede wszystkim: tu zawiążesz wiele nowych przyjaźni. Aplikuj już dziś!

 


CO? - wolontariat AFF-u
APLIKACJA DO: 10 października 2022 r. 


O WOLONTARIACIE
Osoby wolontariackie American Film Festival pomagają w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą. Pomoc wolontariuszy jest niezbędna przy obsłudze projekcji w kinie, podczas przygotowywania oprawy plastycznej festiwalu, organizacji widowni, w działaniach promocyjnych, czy przy obsłudze centrum festiwalowego. Osoby wolontariackie pracują według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem opiekuna.

Co zyska uczestnik dzięki wolontariatowi?
Każda osoba wolontariacka zostanie przeszkolona przez zespół organizatorski American Film Festival i będzie miała okazję poznać tajniki funkcjonowania dużego wydarzenia kulturalnego. Dodatkowo każda osoba zaangażowana w wolontariat będzie mogła bezpłatnie oglądać filmy z tegorocznego programu festiwalu. Po zakończeniu wolontariatu przyznane zostaną także specjalne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo we współtworzeniu AFF-u.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego