Weź udziału w akcji STUDIUJ W KATOWICACH!

Weź udziału w akcji "STUDIUJ W KATOWICACH"! Filmobus, który pojawi się pod Twoją uczelnią, to mobilne studio nagrań, w którym podczas krótkiej rozmowy możesz opowiedzieć maturzystom, dlaczego warto studiowć w Katowicach.

CO? - akcja filmowa "STUDIUJ W KATOWICACH"
GDZIE? - deptak Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (pomiędzy rektoratem UŚ a Wydziałem Nauk Społecznych)
KIEDY? - 17 maja 2017 r. (środa)

Katowice to wyjątkowy ośrodek akademicki. Pod wieloma względami. Organizatorzy chcą, żeby ten przekaz trafił do uczniów szkół średnich, szczególnie do maturzystów. Nikt jednak nie opowie o tym lepiej niż student we własnej osobie. Dlatego zapraszają Cię do wzięcia udziału w akcji "STUDIUJ W KATOWICACH".

FILMOBUS, który pojawi się pod Twoją uczelnią, to mobilne studio nagrań, w którym podczas krótkiej rozmowy zapytany zostaniesz m. in.

•    Dlaczego studiowanie w Katowicach jest fajne?
  •    Co skłoniło Cię do podjęcia studiów właśnie w tym mieście?
  •    Jakie zalety Katowic wskazałbyś przyszłym studentom?

Podziel się swoją opinią, weź udział w organizowanej akcji i opowiedz o studiach w Katowicach. Na podstawie przeprowadzonych rozmów powstaną kompilacje video, które wyemitowane zostaną w sieci, a Ty nie wyjdziesz z BUSA z pustymi rękami!