Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA!

Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA i zdobądź wsparcie finansowe dla osób zakładających własną firmę. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych: absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatniego roku.

CO? - projekt TEKA ABSOLWENTA
KIEDY? - realizowany jest do 31 marca 2019 r.

O PROJEKCIE
Projekt oferuje:

• bezpłatne kursy i szkolenia (m.in. kurs prawo jazdy, języków obcych, projektowania graficznego);
  • płatne staże;
  • wsparcie finansowe dla osób zakładających własną firmę.

Projekt adresowany jest do niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych którzy:

• są mieszkańcami jednego z 6 województw:
    • Kujawsko-Pomorskiego
    • Mazowieckiego
    • Podkarpackiego
    • Pomorskiego
    • Śląskiego
    • Wielkopolskiego
  • posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • są absolwentami szkoły wyższej lub realizują ostatni rok nauki w szkole wyższej; w przypadku absolwentów - posiadają dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego lub stopnia naukowego, wydany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu;
  • są osobami pozostającymi bez zatrudnienia;
  • nie są objęte takimi samymi działaniami aktywizacyjnymi w ramach innych zadań lub projektów finansowanych ze środków PFRON realizowanymi w tym samym czasie.

APLIKACJA
Ilość miejsc jest ograniczona. Deklaracja zgłoszeniowa dostępna jest na stronie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 512 471 997, 508 597 840 lub mailowo: katowice@fazon.pl.